web analytics
Android Oyun İndir
En güzel Android oyunlarını virüs derdi olmadan indirin.

Android Dokuz Taş Oyunu indir

20 Şubat 2013 'de yayınlandı 788 views defa indirildi.
Sponsor Bağlantılar
                       

Dokuztaş oyunu çocukluğumuzun oyunlarından biridir. Tabii bu oyunu 9 büyük taşı üst üste dizerek ve sonrasında top fırlatarak oynadığımız 9 taş ile karıştırmamalıyız. Bu dokuztaş oyunumuz üçtaş oyunu ile benzeyen oyundur. Oyunumuz zekâ oyunları arasında yer almaktadır ve 2 kişi ile oynanmaktadır.

Oyunumuzda taşlarımızı yatay ve dikey olacak şekilde yerleştiririz. 3 taşımızı da yan yana gelebilecek şekilde yerleştirebilir isek, karşı tarafın taşlarından bir tanesini almaya hak kazanırız. Belli bir düzene göre hareket etmemiz gerekir ama eğer son 3 taşımız kaldı ise, istediğimiz gibi taşlarımızı hareket ettirebiliriz. Eğer taşlarımızın hareketi imkânsız hale geldiyse oyunu ne yazık ki kaybetmiş sayılırız.

Bir diğer oyunu kaybetme nedeni de son 2 taşımızın kalmasıdır. Oyun pratik zekâmızı geliştirebilecek ve bize düşünme imkanı sağlayacak bir oyun olmanın yanı sıra oldukça keyiflide bir oyun.

Android 9 taş oyunu ekran görüntüleri;

android dokuz tas 2 Android Dokuz Taş Oyunu indir android dokuz tas 3 Android Dokuz Taş Oyunu indir android dokuz tas 4 Android Dokuz Taş Oyunu indir

Bu eğlenceli oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey google play sitesine girmeniz sonrasında hiçbir ücret ödemeden oyunu bilgisayarınıza, tabletinize ya da android uyumlu telefonunuza rahatlık ile indirip oyuna başlamanız.

oyun indir Android Dokuz Taş Oyunu indir

Gelen aramalar: anduraid tas dzme oyunar,9 ta oyunu indir,dokuz taş oyunları apk indir,9taş indir android,androidandroid oyun indir

1 Yorum

  1. serra diyor ki:

    Beğendim

Yorum Gönderin.

sitemap Android Oyunlar| Android Oyunlar indir