web analytics
Android Oyun İndir
En güzel Android oyunlarını virüs derdi olmadan indirin.

Dr. Driving Oyunu İndir

12 Eylül 2013 'de yayınlandı 517 views defa indirildi.
Sponsor Bağlantılar
                       

Dr.Driving android oyunları arasında son zamanlarda en tercih edilen oyunlardan birisidir. Oyunda görselliğe ve gerçekçiliğe önem verilmiştir. Oyundaki asıl amaç ise size verilen görevleri yapmak. Oyun içinde arabanızı değiştirip yükseltebilirsiniz.Bununla kalmayarak oyunda arabanızı farklı açıdan görmek, Sinyal vermek gibi eylemlerde gerçekleştirebilirsiniz. Oyun başında vakit geçirmek çok eğlenmekle kalmamakla sürüş yeteneğinizi de geliştirebilirsiniz. Oyuna toplam 389.920 oy verirken 300.058 kullanıcı iste tam oy vermiştir. Bu oylamalar ile kullanıcıları sayesinde iyi bir yer kapmıştır.Oyun Google Play Store de yerini halen korumaktadır. Oyunumuz bunlarla kalmayıp Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile birlikte ezeli rekabet yapabiliyorsunuz. Facebook ıd şifreniz ile giriş yapınca hesabınıza 100 Bin altın gelerek yeni arabalar alabiliyorsunuz.

Yaptığınız yüksek skorları facebook duvarınızda paylaşabiliyorsunuz.Oyunu oynayabilmek için Herhangi bir tarayıcıdan giriş yaparak Dr.Driving indir yazarak Google Play Store’ye yönlendirir ve oynuyabilirsiniz, Eğer ki Evinizde internet yoksa Mobil olarak Google Play Store’de oyunu bulamazsanız arama kısmına Dr.driving İndir yazarak oyuna ulaşabilir ve hoşca vakit geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

drdriving 300x222 Dr. Driving Oyunu İndir

oyun indir Dr. Driving Oyunu İndir

Gelen aramalar: dr driving indir,dr driving oyunu indir,google play dr drıvıng,android araba oyunları,mobil araba oyunu indir

2 Yorum

  1. Mustafa diyor ki:

    süper be bu oyun cok eğlenceli

  2. kuddüs acar diyor ki:

    Çok güzel oyun

Yorum Gönderin.

sitemap Android Oyunlar| Android Oyunlar indir