web analytics
Android Oyun İndir
En güzel Android oyunlarını virüs derdi olmadan indirin.

Perfect Kick İndir

07 Haziran 2013 'de yayınlandı 741 views defa indirildi.
Sponsor Bağlantılar
                       

Perfect Kick Oyunu Perfect Kick İndir
Perfect Kick Oyunu spor ile ilgilenen insanların oynamaktan keyif alacağı oyunlar arasında gelmektedir. Oyun 23 ülkede bir numaralı android oyunu olarak kabul edilmektedir. 31 ülkede ilk 5 arasında yer almıştır. Dünyanın ilk gerçek zamanlı çoklu oyunculu penaltı vuruşu oyunu olan bu oyunda sadece bir parmağınızla kontrolü sağlamanız mümkün olacaktır.
Sadece bir atış yapmanız gerekecek, rakibinizin atışını da kontrol edebilir ve yakalayabilirseniz oldukça başarılı bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız. Perfect Kick Oyunu gerçek hayattaki penaltı oyunlarının gerçeğe yakın bir simülasyonu şeklinde tasarlanmıştır. Bu oyunda en çok önemli olan şey hızlı olmanız ve kuvvetli atış yapmanızdır. Mükemmel bir penaltı atacağınıza inanıyorsanız oyunda başarılı olma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Arkadaşlarınızla birlikte de oynamanız mümkündür. Hızlı ve kontrollü olun!
Futbol ve penaltı oyunlarını sevenlerin çok beğeneceği bir oyun olan, Perfect Kick Oyunu Android 2.1 ve üzeri işletim sistemi sürümlerine uygun olan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sorunsuz çalışan bir oyundur. Bu oyunda çok eğlenecek ve penaltı atmaya doyamayacaksınız. Oyunu Google Play’den bedava indirmeniz mümkündür.

Oyun Bilgileri
Desteklenen Andorid Sürümü : 2.2 ve üzeri
Ücretli mi ? : Hayır Ücretsiz Bir Şekilde İndirebilirsiniz

Oyun Videosu

Oyun Ekran Görüntüleri
Perfect Kick Oyunu Ekran Görüntüleri Perfect Kick İndir
Perfect Kick Oyunu Ekran Görüntüleri2 Perfect Kick İndir
Perfect Kick Oyunu Ekran Görüntüleri3 Perfect Kick İndir
Perfect Kick Oyunu Ekran Görüntüleri4 Perfect Kick İndir

Google Play Üzerinden Ücretsiz Bir Şekilde Aşağıdaki Butonu Tıklayarak Perfect Kick oyununun Apk Dosyasını İndirebilirsiniz.

oyun indir Perfect Kick İndir

Gelen aramalar: perfect kick oyna,perfect kick oyunu oyna,perfect kick hileli indir,futbol oyunlari,perfect kick hileli apk indir

Yorum Gönderin.

sitemap Android Oyunlar| Android Oyunlar indir