web analytics
Android Oyun İndir
En güzel Android oyunlarını virüs derdi olmadan indirin.

Real Racing 3 indir

19 Nisan 2013 'de yayınlandı 7.939 views defa indirildi.
Sponsor Bağlantılar
                       

android real racing 3 Real Racing 3 indir

Oyun, Real Racing serisinin son olarak tasarlanan oyunudur. Android Real Racing 3 Oyununda, Electronic Arts’ın imzası da bulunmaktadır. İlk oyuna başlanılan anda diğer yarış oyunlarında ki gibi daha az bir güç ile oyuna başlıyoruz. Yalnız bu oyunda diğer oyunlara göre daha iyi güce sahip bir araba almanız zor oluyor. Önce yeteri kadar para biriktirmeniz gerekiyor.

Ne kadar iyi oynar, az kaza yapar, oyuna adapte olabilirseniz, o kadar çok para kazanabilir ve istediğiniz güçte araba sahibi olmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Real Racing 3 Oyununda, başka araçların da size rakip olarak karşınıza çıkması oyuna daha da gerçekçilik katıyor ve oyundan zevk almanızı maksimum seviyeye ulaştırıyor. Oyun içerisinde 45 lüks otomobil yer almaktadır. Ayrıca oyun içerisinde 20’den fazla Parkur bulunmaktadır. Bu durumda oyun bizlere, çok çeşitli yarış türleri sunmaktadır.

Android Real Racing 3 Oyunu Tanıtım Videosu;

Oyunu çekici kılan en önemli özelliği ise ücretsiz olarak google play üzerinden indirilebilmesidir. Dikkat etmeniz gereken ise; oyunun boyutudur. 6 MB’lık bir oyun gibi gözükse de yüklediğiniz zaman daha fazla yer kapladığını fark edeceksiniz.

oyun indir Real Racing 3 indir

Gelen aramalar: real racing 3 indir

1 Yorum

  1. ferit kolpa diyor ki:

    bedava denince bedava olur

Yorum Gönderin.

sitemap Android Oyunlar| Android Oyunlar indir